Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Луцькі кавомани рятують життя!

 

У квітні 2016 року кав’ярня COFFEE@COFFEE спільно з ГО «Фундація розвитку громад» запустила благодійну акцію «ВЕЛИКА КАВА – ВЕЛИКА СПРАВА».

Тож смакуючи великою порцією улюбленого напою, кожен робить добру справу та дарує діткам шанс на щасливе майбутнє. Справа у тому, що з кожної випитої у кав’ярні великої чашки кави буде перераховано 2 гривні на рахунок діткам, які потребують невідкладного лікування.

Минулого місяця на зібрані в рамках реалізації акції кошти було закуплено ліки для Надії Годованюк. Однак на цьому кав’ярня вирішила не зупинятися й продовжила акцію. В результаті ще 2 860 грн було перераховано на лікування Любомира Базельчука.

«Ми дуже вдячні представникам кав’ярні COFFEE@COFFEE за те, що вони не є байдужими й з радістю допомагають діткам. Саме завдяки цьому закладу, навіть просто замовивши кави, кожен може стати благодійником й допомогти врятувати чиєсь життя», – ділиться думками прес-секретар ГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Горбай.

ГО «Фундація розвитку громад» постійно опікується важкохвори діткам й проводить збір коштів на їх лікування. Детальну інформацію та звіти про виконану роботу можна побачити на офіційному сайті організації.

Давайте робити добрі справи!

Нагадуємо, що кав’ярня COFFEE@COFFEE знаходиться за адресою м. Луцьк, вул. Сухомлинського,1, ТРЦ «ПортCity», 2-ий поверх.

Share

Пости в сюжеті