Допомога захисникам країни! Новини Проекти

Луцькі активісти об’єдналися, аби разом допомагати волинськім військовим в зоні АТО

ВОГО «Фундація розвитку громад», ГО «Автомайдан Україна» та Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська об’єдналися, аби разом допомагати волинськім військовим в зоні АТО. Тепер представники цих організацій будуть разом збирати необхідні речі та продукти у селі Кульчин, Жидичин та Липляни, де організовані пункти збору допомоги, та передавати їх у ті блокпости до батальйонів на Сході, де служать волиняни.

«Наша громадська організація, ГО «Автомайдан Україна» та Волинський комітет гуманітарного забезпечення війська – усі ми робимо одну справу. Саме тому ми вирішили поєднати зусилля та скоординувати свої дії разом на території Жидичинської сільської ради заради загальної мети, та отримання найбільш кращого результату в допомозі нашим військовим в зоні АТО» –  говорить виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Отже, військові в зоні АТО найбільш потребують:

– Засоби гігієни: зубна паста, зубна щітка, туалетний папір, крем до та після гоління, мило.

– Одяг та речі: шкарпетки хб. 41-44 р., труси чол.; рушники; цигарки, взуття (БЄРЦИ) 41-45 р., біноклі, БРОНЕЖИЛЕТИ високого ступеня захисту, прилади нічного бачення; ліхтарі; казани; сокири; камуфляжі; футболки.

– Продукти: крупи, вермішель, чай, кава, консерви, сало, олія, сухофрукти, горіхи, овочі (картопля, морква, часник, цибуля), приправи, згущене молоко, вода мінеральна.

 Медикаменти: антибіотики, кровозупинні (гемостатики), протишокові, шовний матеріал, матеріали для перев’язок (марлеві пов’язки, пакет для перев’язок, антисептична пов’язка, кровозупинна марля, еластичні сітчато-трубчасті бинти, липкий хірургічний пластир); репеленти (препарати від комарів).

У селі Жидичин вищезазначені речі та продукти для військових із Волині можна приносити до місцевого будинку культури в час, згідно графіка роботи. У селі Кульчин пункт прийому збору допомоги розташований у приміщенні бібліотеки. У селі Липляни – приміщення школи-інтернат. Крім того, допомогу можна приносити за адресами у Луцьку: вул.. Шопена, 11, 2 поверх (ВДОУНБ ім.. Олени Пчілки); вул. Данила Галицького, 18 (територіальний центр соціального обслуговування); проспект Волі, 5/4.

Усі зібрані речі, медикаменти та продукти будуть передані на ті блокпости батальйонів в зону АТО на Сході, де служать військові з Волині. Перелік цих блокпостів наданий організаторам Волинським обласним військовим комісаріатом.

Звіти з попередніх передач бійцям на Сході, що здійснювались ВОГО «Фундація розвитку громад», можна побачити на сайті: www.vogofrg.org.

За додатковою інформацією можна звертатись за телефонами:0505292417 – Герасимчик Ірина; 0503388666 – Василенко Дмитро; 0955080863 – Висоцький Тарас; 0667483686 – Роман Бондарук.

Share

Пости в сюжеті