Новини Тренінги

Луцька податкова проконсультувала громадські організації

На зустріч було запрошено начальника відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Луцької ОДПІ Нікотіну Олену, заступника начальника відділу адміністрування податку на прибуток Луцької ОДПІ Балицьку Наталію, а також – головного редактора журналу «Вісник благодійництва», екс-президента Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду«Відродження» та експерта в розвитку громадських організацій Руслана Краплича.

Працівники податкової м. Луцьк розповіли, як повинна діяти неприбуткова організація, щоб не порушити чинне законодавство, вказали на зміни, що виникають  з прийняттям нових законів. Крім того, вони висловили готовність до співпраці з громадянським суспільством і порадили надсилати письмові запити для роз’яснення незрозумілих норм податкового законодавства, щоб уникнути штрафних санкцій та перевірок.

Автор книг, статей та навчально-тренінгових курсів Руслан Краплич поділився своїм досвідом роботи з успішного залучення ресурсів з місцевих джерел для діяльності неприбуткових організацій.

Більшість учасників семінару – грантери Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження», які продовжують свою діяльність та цікавляться локальним фандрейзингом.

Share

Пости в сюжеті