Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Луцька кав’ярня перераховує кошти на лікування важкохворих дітей

«Велика кава – велика справа» – саме за таким лозунгом збирають кошти для важкохворих діток у луцькій кав’ярні «COFFEE@COFFEE».

Акцію було запроваджено ще у квітні 2016 року. Її суть полягає у тому, що з кожної реалізованої великої кави передається 2 грн на лікування та придбання необхідних ліків важкохворій малечі. Таким чином уже було надано необхідну допомогу дворічному Базельчуку Любомиру (діагноз: артеріо-венозна мальформація в проекції пінеальної ділянки (аневризма вени Галена?). Вторинна оклюзійна субкомпенсована гідроцефалія) та Надійці Годованюк (діагноз: хронічна ниркова недостатність I-II ступеня).

Сьогодні ж в рамках акції перерахували 2100 грн на лікування Медвецької Мілани. Дівчинці лише два роки, однак, у неї діагностовано білліарний цироз печінки. Тож допомогти може лише трансплантація органу у клініці міста Палермо (Італія).

«За попередніми підрахунками вартість операції та необхідного курсу реабілітації складає 115 000 євро. На жаль батьки не володіють такими коштами, тож ми залучаємо усі ресурси, аби допомогти сім’ї. Вчора було перераховано 1805,07 грн, зібраних в рамках реалізації проекту «Мовний клуб» та отриманих через пожертви небайдужих лучан. Сьогодні ж завдяки кав’ярні COFFEE@COFFEE було перераховано ще 2100 грн. Тож ми неймовірно вдячні усім, хто долучився до цієї допомоги й зробив свій хоча б маленький вклад», – зауважують у прес-службі ГО «Фундація розвитку громад».

Варто зауважити, що акція «Велика кава – велика справа» реалізовуватиметься й у листопаді. Тож не будьте байдужими: смакуйте смачною кавою й допомагайте іншим. Давайте творити добро разом!

Share

Пости в сюжеті