Новини

Лучани нафотографувалися на 5 тисяч гривень

3 та 4 травня у Луцьку проходив перший Фестиваль вуличної їжі. Захід відвідали чимало лучан, які були приємно вражені таким дійством.

ГО «Фундація розвитку громад» також взяла участь у фестивалі. Організація підготувала креативний фотостенд та проводила зйомку усіх бажаючих. У цьому допомогли професійні фотографи Олег Гордіюк та Лідія Кожевнікова.

За два дні участі було сфотографовано більше 300 осіб, зроблено понад 800 знімків й зібрано майже 5 000 гривень.

«Ми вдячні організаторам, що запросили нас на свій страх та ризик. Деякі фотографії уже викладено на сторінці організації у соціальній мережі «Facebook», решту завантажимо згодом. Просимо трохи зачекати, адже хочемо вибрати найкращі фото з вами та зробити їх ще кращими», – зауважує виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

«Ми, як організатори, дуже тішимося з того, що ви були окрасою заходу й об’єктивно його оцінюєте, адже зараз у людей дуже багато емоцій. Ці червоні маки, вони по всьому «Facebook». Люди вдячні за можливість потішити себе гарними фото та долучитися до допомоги АТО», – ділиться враженнями від співпраці начальник відділу у справах сім’ї та молоді Олексій Веремійчик.

Зауважимо, що усі виручені організацією кошти будуть спрямовані на забезпечення потреб волинських солдат. Переглянути звіти про виконану роботу та направлену солдатам допомогу можна на офіційному сайті організації – http://vogofrg.org/, а також у соціальних мережах.

Share

Пости в сюжеті