Новини

Лучани читатимуть на зупинках

Луцьк уже третій рік поспіль долучається до Європейського тижня мобільності, що проходить з 16 по 22 вересня в 5 000 різних міст.

Європейський тиждень мобільності – це загальноєвропейська ініціатива, яка спрямована на поліпшення навколишнього природного середовища і умов життя в громадах. Крім того, в рамках проекту реалізується акція «Луцьк читає», що сприяє популяризації читання серед населення. Тож протягом вищевказаного періоду усі жителі міста, поки чекають необхідний тролейбус, можуть почитати захоплюючу книгу, ознайомитися із історією міста, її культурними пам’ятками.

Місцевим організатором виступає Луцька міська рада, однак, до проекту долучилися місцеві бібліотеки й видавництва, а також ВОГО «Фундація розвитку громад».

«Ми впевнені, що проект допоможе покращити рівень життя населення, сприятиме розвитку жителів міста. Ми зможемо популяризувати читання й показати, що це дуже цікаво й пізнавально. Тож шукайте нас на тролейбусних зупинках міста»,– стверджує представник ВОГО «Фундація розвитку громад» Оксана Кривко.

Share

Пости в сюжеті