Акції Благодійні акції до Новорічних свят Допомога захисникам країни! Новини

Лучан навчать створювати янголів-охоронців, які будуть захищати волинських бійців на Сході

6-7 грудня у Луцьку в межах благодійного ярмарку «Лист до святого Миколая» усіх бажаючих навчать створювати янголів-охоронців. Про це повідомила організаторка заходу, виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Протягом двох днів з 10 до 19 години у Палаці культури міста Луцька пройде майстер-клас по виготовленню янголів-охоронців для військових. Усіх виготовлених на майстер-класі янголяток можна буде залишити організаторам – вони разом із необхідними речами поїдуть захищати наших бійців  на Схід.

«Ці янголятка є символом любові й турботи за наших бійців, вони свідчать про те, що волиняни цінують й шанують героїзм наших військових і те, що вони роблять для нашої країни. Дуже важливо, щоб усі вони повернулись живими й здоровими додому, до своїх дружин, дітей та матерів» – говорить виконавча директорка громадської організації «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

Нагадуємо, 6-7 грудня з 10 до 19 години у Палаці культури міста Луцька пройде благодійний ярмарок «Лист до святого Миколая». На ярмарку можна буде купити вироби народних майстрів та волинських виробників, книжки для дітей та дорослих, іграшки та ще багато іншого. Крім того, для усіх бажаючих будуть проведені майстер-класи по виготовленню патріотичних прикрас та янголів-охоронців для бійців. На ярмарку можна буде написати листи солдатам. 7 грудня у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки о 10:30 пройде майстер-клас по виготовленню різдвяних листівок. О 12:00 у актовому залі бібліотеки почнеться концерт дитячих колективів «Надія є!».

Кошти, зібрані під час проведення цих заходів будуть використані на закупівлю подарунків дітям військовослужбовців.

Більш детальну інформацію можна отримати, звернувшись за адресою:м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефонуйте: 0673328802; 0673323040. Перерахувати кошти можна на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Луцьк,  МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135 з приміткою «Благодійна акція «Лист Святому Миколаю». Усі зібрані кошти буде використано на подарунки дітям військовослужбовців та добровольців в зоні АТО.

Share

Пости в сюжеті