«Мовне волонтерство» Новини Проекти

Курси англійської, польської, німецької мов у Луцьку

Плануєте вивчити іноземну мову, та ще не вирішили коли і з чого розпочати?

Запрошуємо Вас відвідати курси іноземних мов у “Poli Language”.
Ми допоможемо Вам зорієнтуватися: визначимо рівень володіння мовою, запропонуємо відповідний курс, та підберемо інтенсивність занять.

Курси орієнтовані як для тих, хто лише починає вивчати мову, так і для тих, хто має певну базу знань.

Під час навчання на групових заняттях (2 – 5 учнів) Ви ознайомитеся із загальними розмовними темами, які знадобляться у різних життєвих ситуаціях. На кожному етапі складність зростатиме пропорційно Вашому освоєнню матеріалу.

Індивідуальні заняття підбираються відповідно до спеціалізації учня. Усе що знадобиться в роботі, під час подорожей, чи для здачі тестів.

Заняття проходять у комфортному офісі  “Poli Language” в м. Луцьку, за адресою вул. Дубнівська 15, 3 поверх. Тривалість одного заняття – 1 година.

1 зміна – 12:00 – 16:00
2 зміна – 18:00 – 20:00

По закінченню проходження курсів Ви будете володіти бажаними знаннями, та отримаєте сертифікат по проходженню навчання у  “Poli Language”.

Окрім того, “Poli Language” успішно організовує дистанційне навчання по Скайпу. Ви можете відчути переваги он-лайн навчання уже зараз, записавшись на консультацію з викладачем:
polilanguage.com

 

Вартість заняття:

у групі з 2 людей – 60 грн
у групі з 3 – 4 людей – 50 грн

Індивідуальне заняття в офісі – 100 грн
Індивідуальне по скайпу – 100 грн

 

“PoliLanguage” – це он-лайн школа з вивчення іноземних мов, що працює по всій Україні. Її мета – сприяти популяризації іноземних мов у країні за зароблені кошти.

“PoliLanguage” створено у 2017 році на основі програми “Мовне волонтерство”. Завдяки цій програмі кілька років тому сотні лучан на безкоштовній основі отримали нові знання, покращили свій рівень володіння мовою, дізнались багато цікавого на регулярних практичних заняттях, а по завершенню навчання отримували сертифікати.

Вивчати мови корисно та цікаво!

 

Залишились запитання? Зв’яжіться із нами:

polilanguage.com

info@polilanguage.com

Записатись на курси в Луцьку:
(067) 361 65 23

Записатися на заняття по скайпу:
(067) 332 88 02

Курси

Share

Пости в сюжеті