«Мовне волонтерство» Новини Проекти

Інтерв’ю з Анною Чернотою – викладачем проекту “Мовне волонтерство”

Аня, любов до іноземних мов у тебе з дитинства? Чим ти керувалася коли обирала собі майбутню професію?

vocG-Ig6318 Не можу сказати, що це була любов з першого погляду. Адже почала я вчити англійську ще у дитячому садочку. І навряд чи тоді усвідомлювала, що колись це стане основою моєї майбутньої професії. Давалась англійська мені не завжди легко, як може здаватись на перший погляд. Часто потрібно було докладати багато зусиль аби досягти бажаного результату. І десь у класі 9му, коли до списку іноземних мов додалась ще й німецька, я зрозуміла, що це саме те, з чим би я хотіла пов’язати майбутнє. Варто й сказати дякую моїм вчителям, які на кожному занятті вчили мене вірити у те, що я можу досягти більшого.
Обираючи вже спеціальність в університеті, я не вагаючись зупинилась на прикладній лінгвістиці. Вивчення іноземних мов поряд з тим, як їх застосовувати в сучасному світі технологій було саме тим, що мені потрібно. І я не помилилась.
 

У тебе щільний графік, як усе встигаєш? І навчатись і викладати? 
Звичайно, інколи буває важко. Але особливого секрету немає. Просто навчилась гарно планувати час.
 

Чим тебе зацікавив проект «Мовне волонтерство»? 
У проекті я ще з самого початку. По-перше, це чудова можливість застосувати свої знання на практиці і поділитись ними з іншими. І по-друге, мені дуже подобаються нові знайомства. Ти просто усвідомлюєш наскільки кожен з нас різний і особливий. На кожному занятті я 100% дізнаюсь щось нове від учасників проекту, вчуся разом з ними. І це мені подобається.

Як ти вважаєш, вивчення іноземної мови підсилу кожному? Чи є люди, які до цього просто не схильні? 
Звичайно, комусь мова дається легко, комусь важче; хтось досягне бажаного результату за рік, а хтось за п’ять. Головне – розуміти для чого ви це все робите, іншими словами мати якусь мотивацію. Без вашого бажання, ніхто вас нічому не навчить.

PENTAX DIGITAL CAMERA

На твою думку, чи є суспільство Луцька активним? Чи достатньо розвинуте волонтерство? 
Я вважаю, що меж для розвитку немає. Побачивши, скільки людей має бажання взяти участь у нашому проекті, я однозначно можу сказати, що Луцьк є активним.

Щоб ти побажала майбутнім учасникам проекту “Мовне волонтерство”?

Я б побажала їм сил та натхнення у вивченні іноземної мови. І хорошого настрою, який гарантований на наших заняттях:)

Share

Пости в сюжеті