Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Хлопчик з Луцька потребує дороговартісного лікування в Ізраїлі

Нещодавно до «Фундації розвитку громад» за допомогою звернулася Музичко Лариса Володимирівна – нещасна жінка, чию дитину відмовляються лікувати в Україні.

Її десятирічний син Микита важкохворий. При проведені МРТ головного мозку було виявлено утвір у ділянці 3 шлуночка 25 см. Тож шостого червня йому провели радикальне видалення пухлини в нейрохірургічному відділені МДКЛ м. Львова.

Тепер медичний діагноз звучить, як «гермінома головного мозку 4 ст. злоякісності. Стан після оперативного лікування (06.06.2016 р. – тотальне видалення пухлини). Гіперметропічний астигматизм лівого ока. Сольовий діатез».

Практично через місяць після проведеної операції (1 липня) було проведено консиліуму за участю адміністрації Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру, завідуючого хірургічного відділу Лукавецького І. В., обласного дитячого онколога ГУОЗ ЛОДА Кізими З. П., лікарів-онкологів та реаніматологів. Усі дійшли до висновку, що дане захворювання є злоякісною нейроонкологічною патологією дитячого віку, яка вимагає згідно міжнародних стандартів променевого та наступного хіміотерапевтичного опромінення.

При цьому, в Україні жоден лікар відмовляється взятися за лікування хлопчика. Батьки зверталися куди тільки можна – все було марно. Лише на днях відповідь дала одна із клінік Ізраїля, де готові розпочати лікування, за умови що попередня операція була вдало проведена. При цьому тамтешні лікарі зауважують, що розпочати курс необхідно якомога швидше, тож уже готові прийняти хлопчика.

Наразі у Ізраїльській клініці заплановане опромінення краніо-спинальної області, а також буст потиличної зони. Лише після цього буде запропоновано лікування хіміотерапією з повторенням курсів кожні 4-6 тижнів протягом року.

За попередніми підрахунками загальна вартість такого лікування складе від 155 000 до 220 000 доларів. Сума для луцької сім’ї є просто непід’ємною, однак, це єдиний шанс на життя!

Тож закликаємо усіх не бути байдужими до чужого горя й зробити хоч маленьку, однак можливо вирішальну для цієї сім’ї пожертву.

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «на лікування Музичка Микити»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.
Share

Пости в сюжеті