Допомога захисникам країни! Новини

ГО «Фундація розвитку громад»: Мистецтво здатне врятувати країну

22 січня у фойє сесійної зали обласної ради відкрилася виставка образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва на підтримку української армії та добровольчих батальйонів. Організатори – колегіум пересувних художніх виставок при Волинському відділенні Українського фонду культури разом з Геннадієм Сарапіним і кураторами Антоніною Сцьольною та Марією Оліферук. Долучилася до цієї виставки і ГО «Фундація розвитку громад».
«До нас звернулись організатори виставки – студенти Волинського державного училища культури і мистецтв – та розповіли про захід. Ми підтримали їх та надали свої картини, що залишалися в нашому офісі після минулих акцій. Ця виставка – дуже гарна ініціатива. Дуже добре, що саме студенти є організаторами таких подій. За молоддю –майбутнє, а мистецтво здатне врятувати країну» – розповідає координатор благодійних програм ГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.
ГО «Фундація розвитку громад» надала організаторам виставки понад 20 картин. Це картини Маневицької виправної колонії, луцької художниці Людмили Манько та інших авторів. У випадку вдалого продажу цих картин волонтери планують придбати для бригад, де служать волинські воїни, щось із оптичних приладів. Крім того у фойє Волинської ОДА, де розташована виставка, стоїть скринька «Фундації розвитку громад», куди також всі охочі можуть жертвувати кошти.
Відвідати виставку в фойє сесійної зали облради можна щоденно з 9.00 до 18.00, в суботу до 14.00 години. На виставці представлені картини художників Волині, Рівного та Житомира, прикраси, кераміка, сувеніри, вироби «Ryaba Vosh» та «Євині Дочки» та інше. Придбати будь-який товар можна, зв’язавшись із організаторами. Триватиме виставка близько трьох тижнів, а після її завершення оприлюднять звіт.

Share

Пости в сюжеті