Захист прав людей Новини

Геннадій Афанасьєв вільний!

«Фундація розвитку громад» спільно із «Amnesty International в Україні» вітає звільнення Геннадія Афанасьєва!

Нагадаємо, що Геннадій був затриманий представниками російської влади Криму навесні 2014 року. Згодом його перевели до Росії, а у 2014 році незаконно засудили до семи років позбавлення волі з відбуванням покарання в колонії сурового режиму. Йому приписували диверсійно-терористичну діяльність, а зізнання вибивали жорстокими тортурами (про що Геннадій повідомив у судовій залі).

«Amnesty International» вимагала розслідування заяв про тортури та незалежного судового розслідування для трьох фігурантів справи – Геннадія Афанасьєва, Олега Сєнцова та Олександра Кольченка. Усі троє ув’язнених були героями Марафону написання листів 2015, координатором якого у м. Луцьк виступила «Фундація розвитку громад». Тисячі людей підписали петицію у справі «кримських в’язнів» зі зверненням до генерального прокурора Юрія Чайки.

«Ця акція є неймовірно важливою, адже вона дозволяє привернути чималу увагу до несправедливості яка відбувається у світі. Такі ситуації можна змінити лише спільними зусиллями, не потрібно їх замовчувати! Ми дуже вдячні усім, хто долучився до минулорічного проекту й прийшов, аби зробити свій, хоч маленький, але такий важливий внесок. Кожен підпис, кожен голос є неймовірно важливим, тож не забувайте про це!», – розповідає керівник відділу проектів «Фундації розвитку громад» Олена Ярощук.

Від імені Amnesty International в Україні дякуємо усім, хто підтримав Геннадія своїм підписом і боровся разом з нами за його звільнення!

Варто зауважити, що «Фундація розвитку громад» планує й у 2016 році виступити місцевим координатором Марафону написання листів. Тож слідкуйте за новинами організації!

 

Share

Пости в сюжеті