«Мовне волонтерство» Збір коштів Новини Проекти

Фундація Розвитку Громад відкриває благодійні “Мовну школу” та “Мовний клуб”

Фундація Розвитку Громад відкриває благодійні “Мовну школу” та “Мовний клуб”. Ці проекти є подальшим розвитком проекту «Мовне волонтерство», який стартував у березні 2015 і тривав до жовтня 2016-го року. В його рамках проводилися безкоштовні курси із вивчення англійської та польської мов, а своє бажання долучитися до проекту виявили понад 1800 жителів Луцька.

“Мовна школа” запрошує до співпраці всіх охочих, хто має не дуже високий рівень знань іноземної мови – польської, англійської, німецької чи французької – і бажає покращити базові знання мови. Наразі відбувається набір на трьохмісячні курси, кожного тижня проводиться 2 заняття тривалістю 1 година кожне. Заняття проводяться в нашому зручному навчальному класі на вул. Дубнівська, 15 – 2-ий поверх у приміщенні житлово-офісного центру “Діамант”. Викладачі – досвідчені і душевні люди, Панасюк Людмила та Пилипчук Марія. Мінімальна кількість осіб в групі – 5 чоловік, максимальна – 10. Благодійний внесок за одне заняття – 40 грн., для запису в навчальну групу потрібна передоплата за 8 занять.

“Мовний клуб” пропонує лучанам власний формат зустрічей для пітримки знань англійської мови та спілкування на цікаві теми, фактично ми намагаємося створити мовне середовище для спілкування. Зустрічі в Мовному Клубі Фундація Розвитку Громад планує проводити вже в грудні раз на тиждень, тривалість кожної зустрічі – 1,5 години. За словами Марії Пилипчук, організатора та модератора “Мовного Клубу”, кожна зустріч в цьому форматі буде ретельно готуватись і перед тим узгоджуватись з її учасниками. Готуватимуться будуть практичні теми, цікаві та цінні для відвідувачів, перегляд англомовних фільмів з субтитрами, знайомства з носіями мови і ще багато цікавого. Крім того, ми напоїмо Вас гарячими кавою та чаєм з печивом і створимо для вас зручну та теплу атмосферу в нашому навчальному класі на вул. Дубнівській, 15 (2-ий поверх). Запрошуємо – прохання реєструватись! За одну зустріч в нашому “Мовному Клубі” ми просимо кожного учасника зробити пожертву на рахунок “Фундації Розвитку Громад” у розмірі 65 грн.

Share

Пости в сюжеті