Акції Екологічні ініціативи Новини Тренінги

Фундація розвитку громад сприяє розвитку енергетичної незалежності громад Волині

За підтримки міської ради славного міста Володимира вчора, 17-го лютого, Фундація розвитку громад провела черговий “Енергетичний форум” за участі партнерів – компанії “Рентехно” (м.Київ) та “Спеціалізовані Енергетичні Технології” (м.Луцьк). Захід мав просвітницько-інформаційний характер і був спрямований на підвищення обізнаності волинян у питаннях енергетичної незалежності й використання сучасних альтернативних джерел енергії та досвіду, який допомагає застосовувати енергію сонця для вирішення побутових, виробничих та комерційних питань.

Використання сонячної, геотермальної та інших видів енергії дозволяє локально вирішувати питання життєзапезпечення об’єктів інфраструктури міст, застосовується як у приватних так і в комунальних господарствах, що дає значний ефект, економію коштів та захист від знецінення гривні.

Учасники форуму змогли почути й побачити практичні приклади використання “Зеленого тарифу” в енергетиці та активно ставили питання експертам.

“Сподіваємося, що інформація, отримана від фахівців знайде практичне застосування на теренах міста”, – зазначив голова Фундації розвитку громад Роман Михальчук.

Фундація висловлює щиру подяку за організаційну підтримку міському голові міста Володимира-Волинського Петру Саганюку та заступнику мера Ярославу Матвійчуку.

Нагадуємо, що наступний масово-просвітницький захід Фундація розвитку громад проводитиме вже 24-го лютого в місті Нововолинську в приміщенні місьвиконкому. Приходьте на наші заходи та отримайте ковток інформації про енергетичну незалежність та порцію оптимізму в наш непростий час!

Share

Пости в сюжеті