Акції Екологічні ініціативи Новини

Фундація розвитку громад розмістила креативні годівнички у 5-й школі

Зима — традиційна пора року для підгодівлі птахів, адже саме в цей час природні запаси корму починають зменшуватися. Аби подбати про наших пернатих друзів, «Фундація розвитку громад» зробила годівнички для птахів із скриньок для збору коштів.

Вчора, 20 січня, ми провели екологічну акцію з розміщення наших годівничок у Луцькій спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів №5.

Діткам ініціатива «Фундації розвитку громад» дуже сподобалась. Разом з класним керівником вони підготували різноманітні прикраси, завдяки яким годівнички тепер виглядають як витвори мистецтва. Не забули вони і про корм! Кожен учень приніс з дому гостинці для птахів.

Усі разом ми прикрасили годівнички, повісили їх на дерева та поклали їжі для пернатих. І тепер завдяки нашим зусиллям,  птахи Луцька будуть нагодовані та щасливі!

Луцька спеціалізована  школа  І-ІІІ ступенів №5 вручила «Фундації розвитку громад» подяку за співпрацю, професійне та креативне проведення благодійних та екологічних акцій. Нам надзвичайно приємно!

В свою чергу ми також щиро вдячні 5 школі за тісне співробітництво та підтримку наших ідей. Особливу подяку висловлюємо Заступнику директора з виховної роботи  – Іванюку Антону Івановичу, класному керівнику Матерецькій Раїсі Михайлівні та учням 4-Б класу за їхню старанність та креативність.

Share

Пости в сюжеті