Новини

Еко-акули наточили зуби!

Школа для представників екологічних громадських організацій!

Наприкінці першого місяця весни 21-28 березня, на Київщині відбувся перший тижневий навчальний модуль  для представників найкращих екологічних громадських організацій України. Організаторами заходу стала одна з найвпливовіших організацій ВЕГО МАМА-86. На проект подавали заявки представники з усієї країни.

Надійшло близько 100 заявок!!! Конкурсною комісією було відібрано лише 20 найкращих представників, які змогли переконати своєю мотивацією, минулими здобутками. Серед яких був і мешканець м. Луцьк Олексій Рижук, волонтер ГО ”Фундація  розвитку громад”

За тиждень навчального процесу активісти натренували свої навички з написання проектів, дізналися про ефективні інструменти фандрайзингу, розібралися в принципах управління оранізацією.

Випускниками ж  минулої школи 2015, менше ніж за 1 рік, вдалося відкрити та обладнати парк “Наталка” у м. Київ. Перетворити занедбаний пляж с. Приморського у комфортне та чисте місце для відпочинку та оздоровлення.

Тренером проекту виступив Руслан Краплич, який потрапив в ТОП-5 тренерів країни, завдяки його майстерності  та досвіду на соціальні, благодійні кампанії та проекти було залучено близько 35 000 000 євро з локальних джерел та закордонних донорів. На учасників чекає заключний етап навчання в червні.

Сподіваємось, що нашій організації буде чим похвалитися, бо ми вже працюємо з новими силами та натхненням  над новими проектами та заходами в Луцьку та області.

 

Share

Пости в сюжеті