Акції Екологічні ініціативи Збір коштів Новини

«EcoEnergy»: впевнений крок у незалежне майбутнє

Розетка у полі та абсолютна відмова від послуг обленерго – невже це можливо: дивувалися відвідувачі акції «EcoEnergy». Адже протягом декількох днів, на території Шацьких озер, їм розповідали про можливості та численні переваги використання сонячної енергії.

Благодійна акція проходила на території Шацьких озер з шостого по дев’яте серпня. Організаторами виступили ВОГО «Фундація розвитку громад», «SETECH» та «Українська Софтверна Компанія».

«Організатори уже тривалий час планували провести такий захід, який зможе поєднати благодійність з очевидною вигодою для всього світу та кожної людини. «EcoEnergy» – це саме те, що було потрібно! Ми змогли привернути увагу до проблем екології та одночасно розповісти про потреби наших військових в зоні АТО», – стверджує прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

«Сонячна енергія є абсолютно безкоштовною та екологічно безпечною. Однак не кожен знає про можливість її використання чи про аспекти користування зеленим тарифом. Одні учасники  акції стверджували, що вже тривалий час користуються, чи планують перейти на використання екологічної енергії. Інших вражала така можливість. Однак можу стверджувати, що небайдужих людей не було!», – розповідає менеджер компанії «SETECH» Катерина Чилій.

В рамках проекту було проведено:

  • зарядку гаджетів від сонця;
  • представлення в дії сонячної установки для отримання гарячої води;
  • виставка альтернативних джерел енергії;
  • збір пластикових кришечок для їх подальшої переробки та виготовлення протезів і їх частин для воїнів АТО;
  • збір використаних батарейок з метою їх подальшої утилізації;
  • обмін ⃰ ламп розжарювання на економічні LED лампи;
  • виставка та продаж сонячних зарядних пристроїв;
  • збір коштів для військових в зоні АТО (усім, хто зробить пожертву надається подарунок).

«Ми впевнені, що проект дав позитивні результати. Тож продовжуватимемо реалізовувати подібні заходи й надалі», – ділиться планами спеціаліст «Української Софтверної Компанії» Олексій Рижук.

 

⃰  за умови компенсації різниці.

 

Share

Пости в сюжеті