Акції Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Допомогли маленькому Артемчику

Все почалося у перший рік життя, коли Артемко застудився. Після хвороби залишився постійний кашель, і дитина почала згасати на очах, перестала набирати вагу. Протягом півроку – безліч помилкових діагнозів і неправильних призначень, які лише погіршили ситуацію. А з рештою у Києві в Охматдиті поставили діагноз – муковісцидоз з панкреатичною недостатністю. Коли батьки почали дізнаватись про хворобу, вони зрозуміли, наскільки важко її стримувати. Артему необхідно вживати величезну кількість ліків, робити інгаляції, спеціальну дихальну гімнастику і дренажний масаж. Але і цього недостатньо.

Окрім щоденної обов’язкової терапії, необхідно проходити два рази на рік лікування величезними дозами антибіотиків, щоб зупинити розвиток інфекції у клітинах. На це потрібні гроші, яких у сім’ї немає. В інших країнах такі дітки є повноцінними членами суспільства і мають постійну державну підтримку, забезпечення необхідними ліками. Тільки не в Україні. Держава не може навіть повною мірою забезпечити щоденну терапію. Найважче для батьків – це постійне відчуття страху і болю за свою дитину. На жаль, нічого не можливо змінити, але можна допомогти.

Завдяки ініціативі Укргазбанку, до якої долучилась Фундація розвитку громад, волонтерами нашої організації та всіма небайдужими були зібрані кошти на необхідні та дуже дорогі ліки для хлопчика – «Пульмозим».

Дякуємо всім, хто не залишився байдужим до чужої біди та зміг допомогти!

Особлива подяка торговим закладам міста Луцьк, які дозволили розмістити скриньки для сбору пожертв: Медсервіс -Оптика (вул. Л.Українки, 44), Органік-Маркет (пр.Волі, 17а), магазин «Знання», маг-н «Апетит» (вул. Г.Мазепи, 2а), Наш Край (вул. Дубнівська, 12), Експрес-Там Там (пр. Відродження, 14), супермаркет «Фуршет» (вул. Єршова, 11), маг-н «Руніка» (вул. Конякіна, 14), мінімаркет по вул. Ковельська, 146, магазин «Зося» (вул. Ковельська, 2), магазин «Акрополь» (пр.-т Грушевського 4а).

Батьки Артема дуже вдячні за допомогу Фундації імені князів-благодійників Острозьких (м. Рівне), магазину «Салют» (м. Ковель), Шутак Тетяні, Шевчик Павлові, Левковій Тетяні, Хотяшовій Тетяні.

Share

Пости в сюжеті