Допоможи врятувати життя дитині! Збір коштів Новини

Допомога 4 річній дівчинці Білаш Златі

Напередодні Новорічних свят ГО «Фундація розвитку громад» знову дивує. Цього разу організацією було вирішено допомогти важкохворій 4-річній дівчинці Білаш Златі.

Дівчинка народилася 28 лютого 2012 абсолютно здоровою дитиною. Однак згодом сім’ю спіткала біда, адже лікарі поставили страшний діагноз: «Гострий енцефаліт (не виключено герметичної етіології). Набряк головного мозку, сопор. Судомний синдром».

Тож з 12.12.2016 й до теперішнього часу вона знаходиться на лікуванні у Волинській обласній інфекційній лікарні. З моменту поступлення її відразу госпіталізували у відділення інтенсивної терапії, де роблять усе можливе, аби покращити її стан здоров’я.

Надалі ж дівчинку планують лікувати у клініці «Охматдит», однак, наразі Злата не транспортабельна. Тож батьки практично моляться, аби їй стало хоч трішки легше, адже врятувати життя зможуть лише столичні спеціалісти.

«Моїй донечці Златі лише чотири роки, та вона вже між смертю і життям. За її життя борються обласні медики, та нічого втішного вони нам не кажуть. Професор, який приїжджав з Києва, з дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит», дав нам надію, що Злата може жити, але на лікування потрібно її відправити у Київ. Дитина наразі не транспортабельна, а лікування та підтримка її життя – дороговартісне, тож доводиться шукати медикаменти за кордоном. Допоможіть, прошу! У мене помирає дитина, яку врятувати можна, якщо будуть гроші», – просить небайдужих людей мама дівчинки.

Аби допомогти, ГО «Фундація розвитку громад» придбала частину необхідних ліків. Усього було зроблено дві передачі медикаментів на суми 2100,59 та 1597,46 грн відповідно (загальна сума 3698,05 грн).

Нажаль цих ліків недостатньо: сім’я потребує ще чималої допомоги. Тож не будьте байдужими!

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «на лікування Білаш Злати»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

 

Share

Пости в сюжеті