Новини

Допомагати українській армії можна не відходячи від комп’ютера

Допомагати українській армії можна не відходячи від комп’ютера. Стало це можливо завдяки нововведенням, що з’явились на офіційному сайті ВОГО «Фундація розвитку громад».

Відтепер на сайті громадської організації «Фундація розвитку громад» (http://vogofrg.org/) працює благодійний інтернет-магазин – «Добрий магазин». На сайті представлені вироби волинських та луцьких майстрів: посуд, одяг, дитячі іграшки, прикраси, аксесуари тощо. Придбати товар у «Доброму магазину» можна, додавши товар в корзину. Після цього треба заповнити форму, вказавши спосіб доставки та сплати. Виручені кошти з продажу цих товарів будуть використані на потреби українських бійців на Сході.

Поки що свої вироби ручної роботи для продажу на потреби військових «Доброму магазину» надали Юлія Жолубак («Ryaba Vosh»), Ксенія Вдячна, Тамара Єрмолаєва. Але ГО «Фундація розвитку громад» запрошує й інших майстрів долучитися до доброї справи. За більш детальною інформацією телефонуйте за номерами 0673328802; 0673323040.

Крім того на сайті «Фундації розвитку громад» можна просто пожертвувати кошти на потреби армії. Для цього можна обрати вже встановлену суму (1, 5, 10, 100, 1000 грн.) та пожертвувати її з допомогою Приват24, чи встановити свою суму за допомогою платіжної системи LiqPay.

Нагадуємо, Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір коштів та необхідних речей на потреби українських військових. Більш детальну інформацію можна дізнатися за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх) та телефонами: 0673328802; 0673323040. Звіти з минулих передач, акцій ВОГО «Фундація розвитку громад» в підтримку української армії можна переглянути на http://vogofrg.org/  та на сторінці громадської організації у Facebook.

12

Share

Пости в сюжеті