«Великдень для всіх» Новини

Долучайтесь до акції «Великдень для всіх»

ВОГО «Фундація розвитку громад» спільно з Волинською ДОУНБ ім. Олени Пчілки продовжує акцію «Великдень для всіх», що розпочалася ще у лютому 2014 року.

ЇЇ мета – закупівля необхідних речей для розвитку дітей із Затурцівської школи-інтернат Локачинського району Волинської області. Наразі там навчається та виховується 114 учнів, які потребують корекції фізичного та розумового розвитку.

В рамках акції благодійні скриньки розміщені в бібліотеках області, мережі магазинів «Линник», Там-Тамі. Щотижня відбуваються волонтерські акції в мережі супермаркетів «Колібріс» (магазин «Наш», вул. Конякіна 18 а, «Колібріс», вул. Гордіюк, 47, «Колібріс», вул. Бенделіані,1). За словами координатора Любові Казмірчук, після закінчення акції за зібрані кошти придбають речі, необхідні для розвитку дітей: літературу, спортивний інвентар, настільні ігри та ін. Також відбудеться захід, на якому прозвітують перед громадою, партнерами та жертводавцями за зібрані кошти.

Нагадаємо, що акція «Великдень для всіх» відбувається не вперше. Минулоріч ВОГО «Фундація розвитку громад» за підтримки партнерів допомогла дітям з особливим потребами з Липлянської спеціальної школи-інтернат.

Великдень –це свято, яке об`єднує людей у добрих справах, тому не будьте байдужими!

Share

Пости в сюжеті