Акції Благодійні акції до Новорічних свят Новини

Долучайтесь до акції – «Лист до Святого Миколая»! Хай діти вірять у казку!

«Лист до святого Миколая»  – саме під такою назвою розпочали благодійну акцію ВОГО «Фундація розвитку громад», ВОБО «Радість Дитинства» та  СГО «Молодіжна платформа». Всі зібрані кошти підуть на придбання  подарунків для   вихованців Іваничівської ЗОШ-інтернат у Волинській області.  Про те, які  подарунки мріють отримати –  вони напишуть у своїх листах. Акція триває з 25  листопада до 19 грудня! Долучайтесь до акції! Не будьте байдужими! 

Кожна дитина з нетерпінням чекає 19 грудня. Тому що в цей день вона отримає подарунок від Святого Миколая. І за традицією, такий подарунок можна знайти  під подушкою. Дитина прокидається зранку і тішиться  чи то обіцяною новою машинкою,  чи лялькою! 

Всі діти заслуговують на подарунок від Святого Миколая. Та на жаль, так складаються життєві обставини, що діти, позбавлені батьківської опіки, не вірять у дива. Вони пишуть листи з побажанням, щоб вони хотіли отримати. Але буває найчастіше так, що у дитячих будинках чи спеціалізованих школах замість зазначеного у листі подарунка діти отримують щось зовсім інше або частіше – не отримують нічого. Вже з дитинства вони впевнені в тому, що казок не буває, а мрії – не збуваються. 

Тож давайте допоможемо їм разом повірити у казку! Волинська громадська організація «Фундація розвитку громад» разом з іншими організаціями – ВОБО «Радість Дитинства» та  СГО «Молодіжна платформа» розпочала 25 листопада  акцію  – «Лист до Святого Миколая».  Листи писатимуть вихованці Іваничівської спеціалізованої школи-інтернату у Волинській області. Саме вони потребують нашої підтримки! З листами можна  ознайомитися в розважальних комплексах «101 км» та «Зефірі»,  а також в офіційних групах на Фейсбуці та ВКонтакті вже з 1 грудня 2013 року.  

Скриньки для збору коштів розміщені  в партнерських організаціях:

  • перевізники: Максим Таксі; 7 Таксі;
  • страхові компанії: Перша Страхова (пр-т Президента Грушевського,3);
  • туристичні агенції: Валерія-Тур (м. Луцьк, пр-т Президента Грушевського, 3);
  • мережа заправок: АВЕТРА (в 9 заправках мережі є скриньки зі збору коштів);
  • Волинська ОУНБ ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11);
  • розважальні комплекси: “101 км” (с. Піддубці, вул. Київська, 97-а) та “Зефір” (Київський майдан,1);
  • інтерактивні партнери: майстерня свята “Цукерочка”, Multi Card.

Інформаційні партнери акції:

  • СіД ФМ;
  • газета “Слово Волині”.

Долучайтесь до акції! Не будьте байдужими!

Share

Пости в сюжеті