Акції Допоможи врятувати життя дитині! Новини

«Добре серце» для Василя

В червні 2013 року закінчилась частина благодійної акції «Добре серце» в рамках програми «Допоможемо добрій людині» за сприянням Фундації імені князів-благодійників Острозьких та ініціативи АБ «Укргазбанк», зібрані кошти з якої підуть на лікування Сладковського В.М.

Коли змучені горем та хворобою Василь та його мати звернулись за допомогою до нашої організації, то надії на те, що щось вийде в них вже не було. Страшна хвороба не тільки забирала останні сили хлопця, але й усі гроші у його батьків. Вони вже не вперше приїжджали з Рожищенського району до Луцька та оббивали пороги благодійних фондів, які мали б їм допомогти, але допомога барилася. Тим часом хвороба прогресувала, юнак не міг нормально приділяти увагу навчанню та страждав від того, що його родині та близьким це завдає багато суму та нещастя.

Через тиждень після звернення, спільними зусиллями наших співробітників та волонтерів, а також друзів і родичів Василя, розпочалася 3-місячна благодійна акція зі збору коштів на таке потрібне лікування.

Проводилась акція в 2 етапи: вуличний збір благодійних пожертв (який проводився протягом 3 тижнів в центрі міста волонтерами Фундації розвитку громад) та розставлення скриньок в магазинах та супермаркетах Луцька та області:

· Експрес «Там-Там» пр. Відродження. 14 а;

· Супермаркет «Вопак»;

· Магазин «Колібріс», вул. В.-Інтернаціоналістів;

· ПП ТД «Салют», місто Вололодимир-Волинський;

· ПП ТД «Салют», м. Луцьк, вул. Конякіна;

· ПП ТД «Салют», м. Луцьк, пр. Соборності.

Найактивнішими волонтерами акції стали: Пащенко Юлія, Сліпчук Анастасія, Павлюк Людмила, Швайковська Л.В., Михальчук Р.Р.

Загалом зібрано майже 5000 грн., які передані на оплату дорогих ліків до Гепатологічного центру Центральної міської лікарні м. Рівне, де Василь проходить планове лікування.

Дякуємо всім, хто допоміг!

Share

Пости в сюжеті