Допомога захисникам країни! Новини

Для дітей луцьких прикордонників влаштували свято

15 січня ВОГО «Фундація розвитку громад» спільно з ВОБО «Радість дитинства» організували свято для дітей луцьких прикордонників. Захід відбувся у спортивно-розважальному комплексі «Адреналін».

Для діток прикордонників, що завітали до «Адреналіну» було влаштовано виставу «Крижане серце». Організатори підготували для малечі справжні випробування, повні пригод. Учасником вистави стала кожна дитина. Дітки наших захисників (хлопчики) мужньо змагалися на шпагах з надувних кульок, каталися на «конях», повзали по темним тунелям, складали величезні пазли, їздили в упряжці, будували фортецю, бігали та танцювали. Наприкінці заходу діти отримали солодкі подарунки та зробили фото на пам’ять

По закінченню заходу дітки визнали, що вистава їм дуже сподобалася та хотілося б частіше бувати на таких святах. Виконавча директорка ГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак зазначила, що суспільство має бути більш уважним до сімей бійців, що захищають кожного з нас у цій країні:

«В цей не легкий час у країні люди усіма можливими способами намагаються допомогти армії. Це дуже добре, в нас надзвичайно патріотичні люди, але не можна забувати й про те, що такої ж уваги й пошани потребують не лише бійці, але й їх сім’ї, бо вони того дійсно гідні».

Маленький Синюк Ярослав зізнається, що дуже пишається своїм татом та, коли виросте, також хоче захищати людей. У майбутньому Ярослав мріє стати пожежником.

«Мого тата викликали і він разом з друзями та іншими військовими їздив на Схід захищати Україну» – гордо говорить хлопчик.

Мама майбутнього героя Альона очікує ще на одну дитинку. Вона говорить, що зазвичай їх родина намагається оберігати дітей від проблем сьогодення аби як найменш їх травмувати, але від реальності нікуди не подінешся.

«Коли ми з сином проходимо біля скриньок та людей, що збирають кошти для бійців, син ніколи не проходить повз, а завжди просить мене зупинитися та допомогти. Часто він сам вкидає гроші у скриньку. Сучасні діти дуже розумні та іноді відчувають та розуміють навіть більше, ніж деякі дорослі» – розповідає Альона.

«Фундація розвитку громад» вітає зі святами сім’ї наших військових. Українці ніколи не забудуть про той безцінний внесок кожного з вас. Ми пишаємось вами, бо ви є справжні герої. Тож бажаємо миру, злагоди вашим сім’ям, нехай кожен день приносить лише радощі, а горе й біль ніколи не зачепить кожного з вас. Тримаймося усі разом. Україна – з вами! Слава героям!

Нагадуємо, Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує підтримувати українську армію, збираючи кошти та необхідні речі на потреби військових за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Телефонуйте: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на р/р № 26009055504051  ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових на Сході. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» українській армії та звіти дивіться на сайті http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті