Новини

День сталої енергії

Щорічно у Луцьку проводиться День сталої енергії. Цьогоріч співорганізаторами заходу виступили також Громадська організація “Фундація розвитку громад” та ТзОВ “Спеціалізовані енергетичні технології”.
У рамках Дня сталої енергії – 2017 в Палаці учнівської молоді відбувся семінар на тему:
«Стала енергія: майбутнє залежить від нас». Відвідувачам семінару розповідали про енергоефективність, використання відновлювальних джерел енергії та зв’язок між енергетикою та кліматичними змінами, які відбуваються в усьому світі.
До Дня сталої енергії залучили і молодше покоління. Було проведено конкурс малюнків серед школярів міста Луцька на тему «Чиста енергія – чисте довкілля». Було відібрано 10 кращих малюнків, а юних художників нагороджено екологічними подарунками.
Також відбувся брейн-ринг серед учнів 8-9 класів. Учасникам-переможцям теж були вручені призи.
Представники Громадянської мережі «ОПОРА» м. Рівне організували учням молодших класів перегляд тематичного мультфільму «Добре світло» та провели цікаву відкриту лекцію щодо енергозбереження вдома. Дітки залишились задоволеними даним заходом, і кожен отримав подарунок від ТзОВ «Спеціалізовані енергетичні технології» та ГО “Фундація розвитку громад”.
Ми з радістю прийняла активну участь в даному заході, адже зібралася дуже цікава аудиторія – міська влада, навчально-виховні заклади, керівники ОСББ, а тауож діти різної вікової категорії. Приємним відкриттям було, що діткам дуже цікава тематика екології, енергозбереження та захисту довкілля. Тож майбутнє нашої держави буде світлим!

 

Share

Пости в сюжеті