Акції Благодійні акції до Новорічних свят Новини

Чи прийде Миколай цього року до всіх?

3 грудня 2013 року об 14:30 в Центрі Європейської Інформації (м. Луцьк, вул. Шопена, 11, 2 поверх; будівля Волинської ОУНБ ім. Олени Пчілки) відбулася прес-конференції з нагоди початку благодійної акції «Лист до Святого Миколая», яка спрямована на привернення уваги до дітей в школах-інтернатах Волинської області.

Дуже часто з екранів телебачення та шпальт газет ми бачимо як депутати чи власники великих холдингів роблять подарунки для дітей, які покинуті батьками, які безнадійно хворі, які забуті всім світом. І це добра справа. Але є такі заклади, про які мало хто чув, і взагалі НІХТО не допомагав. Вони не знаходяться в межах Луцьку і не в радіусі 60 км від обласного центру. Про такі інтернати та сиротинці кажуть – «бідні діти». На їх проблеми не звертають увагу ані можновладці, ані підприємці, ані благодійники. Діти в таких закладах – залишені напризволяще всім світом.

За словами організаторів акції (ВОГО «Фундація розвитку громад», ВОБО «Радість дитинства» та ГО «Громадська Територія 2.2»), Іваничівська школа-інтернат – одна з тих шкіл в області, вихованцям якої потрібна допомога та увага.

Представники інтернату та Іваничівської районної адміністрації наголосили, що проблеми в закладі дійсно є, але їх можна вирішувати. У дітей є особливі потреби та особлива програма навчання, бо колектив змішаний: є діти з відхиленнями, є й без.

Тим часом дітлахи вірять в чудеса, в Святого Миколая, в Діда Мороза, в те, що їх листи з побажаннями відправлять поштою, а 19 грудня сам Святий Миколай завітає до них з помічниками та віддасть такі омріяні подарунки.

До речі, помічниками може стати кожен з нас! Підприємці Волинської області вже долучились до акції та розставили в своїх офісах скриньки для збору коштів та подарунків на свято (СК «Перша Страхова», тур-фірма «Валерія-тур», перевізники – «Максим Таксі», заправні станції – «Аветра»).

З листами можна ознайомитись в закладах – «Зефір» та «101 км». А майстерня свята «Цукерочка» допоможе зі збором коштів на вуличних акціях та вертепах.

Зробіть добре діло – подаруйте дитині свято!

Share

Пости в сюжеті