Акції Допомога захисникам країни! Новини

Четвертий книжковий ярмарок «книга за життя»: підсумки

14 вересня на Театральному майдані Луцька пройшов вже четвертий благодійний книжковий ярмарок «Книга за життя». Протягом ярмарку активісти ВОГО «Фундація розвитку громад» продавали книжки, аби купити на зібрані кошти купити бійцям 1 БТГр 51 бригади тепловізор.
Отже, 14 вересня за день було зібрано 3076 гривень, 60 книжок знайшли своїх власників. Крім того, безліч листів, дитячих малюнків, побажань та слів підтримки отримають волинські військові від лучан разом із наступною передачею продуктів. За підсумками усіх чотирьох книжкових ярмарок, ВОГО «Фундація розвитку громад» було зібрано більш 16 тисяч гривень.
Книжки для продажу на ярмарку приносили у ВОГО «Фундація розвитку громад» самі люди. Видавництво ключі з перших днів підтримало ідею створення ярмарку та надало свої книжки, долучилися до акції і підприємці «Книжкового пасажу». Відомий український прозаїк, критик, літературознавець, публіцист, громадський діяч та директор видавництва «Ярославів Вал» Михайло Слабошпицький подарував ВОГО «Фундація розвитку громад» 44 чудові книжки від свого видавництва. Доцент кафедри української мови Інституту філології та журналістики Східноєвропейського національного університету імені Лесі України Олександра Ганздюк принесла до ВОГО «Фундація розвитку громад» більш 70 книжок власного авторства. Письменниця Світлана Олексеюк також передала 30 своїх книжок, аби допомогти армії.
ВОГО «Фундація розвитку громад» дякує усім, хто долучився до акції «Книга за життя». Приносити книжки можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Також ви можете особисто перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО. Телефон для додаткової інформації: 067332 88 02

 

Share

Пости в сюжеті