Допоможи врятувати життя дитині! Збір коштів Новини

“Благодійність крізь призму об’єктива”: всеукраїнська фотовиставка відкривається в Луцьку

14 липня 2015 року о 14:00 на 3 поверсі Волинської ДОУНБ ім. Олени Пчілки відбудеться відкриття всеукраїнської фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива-2015».
Основна мета проекту – згуртувати українське суспільство довкола теми благодійності, а також привернути увагу мешканців різних регіонів до актуальних соціальних проблем.
Проект є всеукраїнським та реалізовується вже протягом 3 років. Минулого року пересувна фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» побувала в Києві, Кривому Розі, Сокалі, Херсоні, Івано-Франківську, Умані, Львові, Ужгороді, Чернівцях, де світлини змогли побачити понад 30 тисяч осіб. Але найголовніше – виставка запалила вогники тепла та співпереживання в багатьох серцях дорослих і дітей. Вона надихнула, примусила замислитися, спонукала до добрих справ і проявила найкращі якості в душах людей. А це – найбажаніший результат.
На виставці в Луцьку будуть представлені фотороботи професійних фотографів та аматорів з усієї України разом із історіями про допомогу. Крім того до заходу долучаться із власними історіями успіху керівники локальних волинських фотопроектів.

фото

Share

Пости в сюжеті