Акції Допоможи врятувати життя дитині! Новини

Благодійна акція «Стань ангелом – допоможи дітям, хворим на муковісцидоз в рамках програми «Врятуймо добру людину» триває

Нагадаю, що кошти на лікування залучаються шляхом збору пожертв у благодійних скриньках, які розташовані в мережі аптек ДВТП «Волиньфармпостач», магазинах Салют у Володимирі-Волинському та Ковелі, магазині «Наш край» (вул.Соборності, 26).

За період з січня по квітень 2014 року ВОГО «Фундація розвитку громад» придбала за зібрані кошти необхідні ліки для реципієнтів.

П`ятнадцятирічному Назарію Бондаруку з міста Ковель закупили та передали ліки «Коломіцин». Нагадаю, що у нього найважча форма муковісцидозу серед дітей Волинської області.

Десятирічній Анні Панасюк з міста Нововолинськ придбали «Левофлоксацин»(17 розчинів) та «Амікацин» ( 20 розчинів). Дівчинка неодноразово лікувалася у Львові в «Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі».

Анні Бакун з міста Ківерці були передані такі ліки – «Урсофальк» (1 уп), «Натрію хлорид р-н», «Беродуал р-н» (1 шт), «Омеалокс» (кпс. 1 шт). У свої 4 роки Аня пройшла курс лікування у Львові в «Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі» та з грудня по січень у Волинському обласному дитячому територіальному медичному об`єднанні.

Сімнадцятирічна лучанка Катерина Боровик, у якої хвороба на стадії загострення, отримала у лютому від ВОГО «Фундація розвитку громад» «Орунгал» (2 упак.). Вона також лікувалась у «Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі».

Ще одному реципієнту – дев`ятирічному Дмитру Ковальчуку з Камінь-Каширського району, який зараз лікується у Львові, були передані 4 ампули препарату «Зівокc».

Варто наголосити, що надання допомоги дітям відбувається за активної співпраці з Волинським обласним дитячим територіальним медичним об`єднанням, де створені всі умови для лікування муковісцидозу. До благодійної акції активно долучилися також і бібліотеки Волині – Центральна міська бібліотека для дорослих Луцької ЦБС та Волинська обласна бібліотека для дітей.

Щиро дякуємо всім небайдужим учасникам акції! Надання допомоги у рамках цієї благодійної акції не завершується! Сподіваємося на подальшу Вашу співпрацю та розуміння!

Share

Пости в сюжеті