Акції Благодійні акції до Новорічних свят Новини

Благодійна акція “Лист до Святого Миколая”

Волинська обласна громадська організація “Фундація розвитку громад”, Волинська обласна благодійна організація “Радість дитинства”, Спілка громадських організацій “Молодіжна платформа” розпочинають благодійну акцію “Лист до Святого Миколая”, метою якої є організація свята для вихованців Іваничівської ЗОШ-інтернату.

В рамках акції заплановані – збір коштів у скриньках, які розташовані у партнерських установах, вуличні театралізовані акції зі збору коштів та проведення благодійних вечорів в розважальних комплексах міста Луцьк – “Зефір” та “101 км”. Отже, Благодійником може стати кожен!

Вихованці інтернату звернуться в своїх листах до Св.Миколая. Не просто тому, що вони вірять в нього, а тому що – вони покинуті батьками, забуті родичами, просто самотні. Їм не має від кого чекати подарунки. Але в них є мрія – маленька, як і вони самі. Вони хочуть, щоб Миколай прийшов і подарував нового пензлика, або ведмедика, або носочки… Не будемо байдужими – підтимуємо віру дітей в Святого Миколая! Саме ВАША гривня або копійка допоможуть зробити свято незвичайним!

Нашу акцію вже підтримали партнерські організації:

  • перевізники: Максим Таксі; 7 Таксі;
  • страхові компанії: Перша Страхова (пр-т Президента Грушевського,3);
  • туристичні агенції: Валерія-Тур (м. Луцьк, пр-т Президента Грушевського, 3);
  • мережа заправок: АВЕТРА (в 9 заправках мережі є скриньки зі збору коштів);
  • Волинська ОУНБ ім. Олени Пчілки (вул. Шопена, 11);
  • розважальні комплекси: “101 км” (с. Піддубці, вул. Київська, 97-а) та “Зефір” (Київський майдан,1);
  • інтерактивні партнери: майстерня свята “Цукерочка”, Multi Card.

В цих установах розсташовані наші скриньки для збору коштів. Долучайтеся до благодійної акції! Саме Ваша пожертва допоможе покинутим всім світом дітям повірити в те, що добро і Святий Миколай існують! 

Інформаційні партнери акції:

  • СіД ФМ;
  • газета “Слово Волині“.

Крім того, якщо ти хочеш долучитися, але не маєш можливості завітати до установ-партнерів та опустити пожертву у скриньку, то можна використати банківський рахунок:

ВОГО “Фундація розвитку громад”, р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м. Луцьк,  МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135

За кожну отриману гривню організатори акції відзвітуються для громади у вигляді фінансового та аналітичного звітів. Вже наперед – всім дуже вдячні!

Кожен охочий може прийти до розважальних комплексів “101 км” (с. Піддубці, вул. Київська, 97-а) та “Зефір” (Київський майдан,1) та ознайомитись з листами діточок вже з неділі – 1 грудня 2013 року. Малеча дуже чекає свята! Не розчаруймо їх!

Share

Пости в сюжеті