Новини

Бинти для прикордонників

Учора, 11 серпня ВОГО «Фундація розвитку громад» відправила чергову партію допомоги на Схід.

У місто Біловодськ, Луганської області було надіслано вантаж для українських прикордонників. Він вміщує 50 шт. бинтів та 50 шт. індивідуальних перев’язочних пакетів.

«Наразі ми передали бинти та індивідуальні перев’язочні пакети. Однак на цьому не плануємо зупинятися. Хлопці потребують нашої допомоги, адже вони захищають наші з вами життя. Медичне забезпечення цієї прикордонної служби потребує  вдосконалення, тож ми стараємося як можемо й закликаємо усіх не бути байдужими!», – стверджує волонтер Катерина Чилій.

Нагадаємо, що принести необхідні військовим речі (берці, засоби гігієни, чай, каву, цигарки, тощо) кожен небайдужий може в офіс ВОГО «Фундація розвитку громад» (м. Луцьк, вул. Стрілецька 43), або ж перерахувати кошти на розрахунковий рахунок організації: № 26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

Зауважимо, що ВОГО «Фундація розвитку громад» постійно займається збором коштів та спорядження. Переглянути звіти про виконану роботу та направлену допомогу можна на офіційному сайті організації – http://vogofrg.org/, а також у соціальних мережах.

Share

Пости в сюжеті