Допомога захисникам країни! Новини Проекти

Бійці батальйону «Донбас» отримали ще дві передачі необхідних речей від волинян

18 та 21 липня бійці батальйону спецпризначення «Донбас» отримали передачі необхідних речей від волинян. Речи було доставлено представниками ВОГО «Фундація розвитку громад» у село Нові Петрівці, що на Київщині, а вже звідти їх відвезли бійці на Схід.

«Приїхали хлопці з батальйону «Донбас», аби забрати те, що ми їм привезли. Вони дуже зраділи згущеному молоку, медикаментам та іншим продуктам» – розповідає активіст ВОГО «Фундація розвитку громад» Роман Бондарук, який приймав участь у поїздці.

108 банок згущеного молока, якому так зраділи добровольці батальйону «Донбас», принесли до офісу ВОГО «Фундація розвитку громад» представники компанії «Логос-Эко». Крім того, МГО «Студентська республіка» стали ініціаторами збору грошей, на які біло витрачено на купівлю медикаментів для захисників нашої країни. Окрема подяка НВ ТОВ «Екомед», що надали ліки. Ну, і звичайно, в зону АТО військові повезли ті продукти, медикаменти й засоби особистої гігієни, що назбирали наші волонтери серед відвідувачів супермаркетів «Наш край» та «Фуршет» у Луцьку у рамках акції «Допомога батальйону «Донбас». Це вода, макаронні вироби, крупи, цукор, консерви, чай, печиво, цигарки, зубна паста, туалетний папір, мило, станки для гоління, шкарпетки, сірники тощо.

ВОГО «Фундація розвитку громад» щиро дякує усім, хто відгукнувся на прохання допомогти і зробив свій внесок у шлях до перемоги нашої країни. Ми не зупиняємось і продовжуємо й надалі допомагати нашим бійцям. Нагадуємо, що добровольці батальйону «Донбас» в першу чергу потребують продуктів (крупи, вермішель, чай , кава, консерви, сало, олія, сухофрукти, горіхи, овочі, згущене молоко), бронежилетів, медикаментів, матеріалів для перев’язок, засобів гігієни та інших речей. Більш детальний перелік речей є на нашому сайті: http://vogofrg.org/node/207

Приносити речі та отримати більш детальну інформацію можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Тел. 096 727 51 41 (Любов), 0970638917 (Володимир). Також можна перераховувати кошти на р/р № 26007500045607 ПАТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», м.Луцьк, МФО 300614, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть використані на закупівлю необхідних речей для батальйону «Донбас».

Лише разом ми переможемо!

Слава Україні!

Share

Пости в сюжеті