Допомога захисникам країни! Збір коштів Новини

Бійці АТО заряджатимуть свої телефони від сонця

ВОГО «Фундація розвитку громад» постійно спілкується й підтримує волинських військових в зоні АТО. Тож, аби не втрачати зв’язку й налагодити міцну комунікацію у 24-ту бригаду було передано портативний зарядний пристрій на фотоелементах.

«Військові в зоні АТО знаходяться в польових умовах. Вони захищають нашу країну, наші з вами життя практично під відкритим небом. Іноді їм навіть ніде зарядити свої телефони та рації. Аби допомогти вирішити цю проблему ми придбали та відправили у 24-ту бригаду сонячний зарядний пристрій. Він дозволить зарядити необхідну техніку навіть посеред поля чи в умовах абсолютної відсутності електроенергії.
Слід також зауважити, що наразі ми збираємо кошти на закупівлю аналогічних пристроїв для інших бригад», – розповідає прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

Крім того, організацією було передано одяг, медикаменти, та продукти харчування: шкарпетки, наколінники, кровоспинні джгути, таблетки кетанов та фталазол, печиво та картоплю.

«Наразі 24-та залізнична бригада знаходиться в районі с. Кримське. Аби підтримати військовий дух наших солдат ми зібрали цю допомогу, адже вони наші захисники!
Велику подяку необхідно висловити волонтерам Рожищенської самооборони, які зголосилися допомогти відправити передачу. Саме їм сьогодні [21 серпня] ми й передали підготовлені речі. Тож, уже на наступному тижні допомога буде доставлена військовим», – розповідає керівник відділу проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Олена Ярощук.

Кошти для придбання необхідних товарів було зібрано в рамках екологічних ініціатив, представлених на фестивалі «Бандерштат», акції «EcoEnergy», а також пожертвувані небайдужими волинянами.

«Ми змогли підготовити та передати цю допомогу спільними з вами зусиллями. Військовим вона необхідна. Однак у нас ще багато завдань й роботи, тож не будьте байдужими, долучайтеся!», – закликає Олена Ярощук.

Підтримати ініціативи ВОГО “Фундація розвитку громад” можна перерахувавши кошти на розрахунковий рахунок організації: № 26009055504051 ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135, або завітавши за адресою м. Луцьк, вул. Стрілецька, 43. Детальна інформація за телефоном (0332) 72-15-89.

Зауважимо, що організація постійно займається збором коштів та спорядження для військових в зоні АТО. Переглянути звіти про виконану роботу та направлену допомогу можна на офіційному сайті, а також у соціальних мережах: facebook та вконтакте.

 

 

Share

Пости в сюжеті