«Ні смерті на дорозі!» Новини Проекти

“Безпека дорожнього руху” в Підгайцівській ЗОШ

13 лютого 2013 р.в актовому залі Підгайцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – гімназія» була проведена бесіда з школярами початкової ланки на тему «Безпека дорожнього руху» в рамках проекту «НІ – смерті на дорозі», який підтримується Фондом Сергія Мартиняка «Європейський вектор» в рамках конкурсу мікрогрантів «Підвищуємо добробут громад».

Мета заходу: виховати в учнів свідоме ставлення до вивчення правил дорожнього руху, обґрунтувати важливість дотримання безпечної та відповідальної поведінки на дорозі задля збереження життя та здоров’я школярів.

Безпека на дорогах залежить від кожного, бо це основний принцип, за яким має діяти держава і кожен окремий громадянин, адже лише спільні дії та партнерство можуть стати реальною силою, яка здатна змінити ситуацію на автошляхах країни на краще.

Інспектор профілактичної роботи управління ДАІ у Волинській обл. Інга Коваль продемонструвала дітям цікаві мультимедійні презентація з яких найменші учні переймали основи «азбуки доріг». Під час бесіди, розглядання ілюстрацій, дітям надавалась можливість запам’ятати та вивчити правила безпечної поведінки на дорозі.

Також в рамках проекту проведена заміна знаку «Пішохідний перехід» на знак з облямівкою для особливо небезпечних ділянок дороги в с. Підгайці, а з 13 по 27 лютого 2013 р. в Підгайцівській ЗОШ проводиться конкурс малюнків «Безпечний пішохід». Переможців чекає винагорода.

Хочеться сподіватися, що спільна робота педагогів, батьків, працівників ДАІ та громадськості сприятиме попередженню дорожньо-транспортного травматизму, безпечній поведінці дітей на дорогах і вулицях.

Share

Пости в сюжеті