«Мовне волонтерство» Анонси Новини Проекти

Безкоштовне кіно у Луцьку!

У Луцьку стартували безкоштовні кіноперегляди. Тепер лучани у компанії однодумців можуть безкоштовно переглянути фільми світового кінематографа мовою оригіналу.

Таку ініціативу з переглядом фільмів проявили організатори проекту «Мовне волонтерство»: «Українська Софтверна Компанія» та ВОГО «Фундація розвитку громад».

«Усі учасники проекту приходять до нас за знаннями. Все більше людей цікавляться саме практичними навичками: їх цікавить базова граматика, а основний акцент вони бажають робити на лексику. Люди хочуть знати як поводити себе в аеропорту, як закордоном купити білет на потяг, зробити замовлення із американського сайту, тощо. Ми намагаємося виправдати їхні очікування. Як відомо, найкраще освоїти лексику у відповідному мовному середовищу. Тож ми  й вирішили запровадити ці кіноперегляди. Вони допоможуть відчути правильну вимову, зрозуміти значення багатьох ідіом, які не вивчаються у підручниках. Ми впевнені, цей метод навчання допоможе у нашому навчальному процесі», – розповідає одна з викладачів проекту Оксана Кривко.

Минулої суботи лучани мали змогу переглянути мультфільм «Льодовиковий період 3: Ера динозаврів» (2009). 25 липня запланований перегляд фільму «Шоу Трумана» (1998).

«Перегляд фільмів проходитиме кожної суботи до кінця літа. Однак, якщо така практика дасть позитивні результати, то ми продовжимо її впроваджувати й надалі. Наше завдання – урізноманітнити навчання, зробити його максимально ефективним та доступним», – доповнює прес-секретар «Української Софтверної Компінії» Вікторія Горбай.

Суботній перегляд фільмів є абсолютно безкоштовним, однак вітаються благодійні пожертви на допомогу волинським солдатам в зоні АТО.

У зв’язку із обмеженою кількістю місць потрібна попередня реєстрація. Телефон для довідок: 74-02-32.

Share

Пости в сюжеті