«Мовне волонтерство» Новини Проекти

Безкоштовна німецька: набір припинено!

Сьогодні, 21 вересня набір на курси з безкоштовного вивчення німецької мови в рамках проекту «Мовне волонтерство» припинено.

Про це повідомляють організатори проекту ВОГО «Фундація розвитку громад» та «Українська Софтверна Компанія».

«Ми розпочали набір у п’ятницю й за вихідні отримали чимало заявок, наразі – більше 100. Оскільки у нас є лише один викладач волонтер, то буде сформовано лише дві, три навчальні групи. Однак не потрібно впадати у розпач, адже незабаром ми відкриємо новий набір. Крім того, ситуація значно полегшиться, якщо до нашої ініціативи приєднаються нові викладачі», – розповідає представник волонтерського центру організації Оксана Кривко.

Зауважимо, що проект «Мовне волонтерство» передбачає безкоштовне вивчення іноземної мови. Курс розрахований на 10 базових занять, які допоможуть освоїти основи граматики та лексики. Після успішного закінчення курсу учням надається відповідний сертифікат.

Участь у проекті є абсолютно безкоштовною, однак від учасників вітається  внесення символічної плати, в якості пожертв на підтримку благодійних ініціатив ВОГО «Фундація розвитку громад», волонтерська допомога у проведені різноманітних акцій чи заходів, а також здійснення покупок у «Благодійному магазині».

Share

Пости в сюжеті