«Мовне волонтерство» Анонси Новини Проекти

Безкоштовна англійська у Луцьку: просто зателефонуй!

Проект «мовне волонтерство» оголошує про початок занять для учасників другої хвилі набору. Тож, якщо ви зареєструвалися на участь, однак так і не розпочали навчання, не зволікайте! Зателефонуй до організаторів та запишіться на вступне заняття й приступіть до навчання уже сьогодні! Телефони для довідок: 74-02-32 та (067) 332-88-02.

Нагадаємо, що проект «Мовне волонтерство», який нещодавно стартував, отримав чималу прихильність серед лучан. Лише протягом перших тижнів реєстрації було прийнято більше 600 заявок. Організатори: «Українська софтверна компанія» та ВОГО «Фундація розвитку громад» не очікували такого ажіотажу.

Аби навчання проходило у легкій та невимушеній атмосфері, проект вирішили реалізовувати у декілька хвиль. Тож уже сьогодні, 4 червня та у суботу 6 червня проходитимуть вступні лекції, на яких буде визначено рівень знань усіх бажаючих, сформовано групи, проведено роз’яснювальну роботу із учасниками.

«Ми впевнені, що проект допоможе підвищити рівень знань англійської мови серед волинян. Крім того, це чудова можливість долучитися до благородної справи. Заняття абсолютно безкоштовні, однак ми вітаємо бажання допомогти волинським солдатам в зоні АТО, а також долучитися до волонтерської діяльності», – стверджує директор з розвитку «Української софтверної компанії» Олена Ярощук.

Відгуки від учасників проекту ви можете знайти на сайті ВОГО «Фундація розвитку громад».

Share

Пости в сюжеті