Анонси Допомога захисникам країни! Екологічні ініціативи Збір коштів Новини

Бандерштатівці допомагатимуть воїнам АТО

З 31 липня по 2 серпня у Луцьку проходитиме Всеукраїнський фестиваль «Бандерштат». Цього року, як і завжди, організатори  дивуватимуть цікавими ідеями, гучною музикою та атмосферою, що заворожує. Однак новинкою цьогорічного заходу стане створення спеціально облаштованої  еко-поляни.

«Весь світ уже давно бореться за сортування сміття, зупинення вирубки лісів та розумне використання природних ресурсів. Україна ж поки на цих питаннях не акцентувала особливої уваги. Зараз ми крокуємо в Європу, тож потрібно починати жити як європейці, наприклад не викидати у смітник використані батарейки чи пластикові пляшки. Аби підняти ці важливі для кожного теми ми й вирішили приєднатися до організації фестивалю. Кожен бажаючий зможе отримати вичерпну інформацію про необхідність економії природних ресурсів, можливість використання сонячної енергії, а також долучитися до наших еко-ініціатив», – розповідає прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

Еко-поляна діятиме протягом трьох днів за головною сценою фестивалю. В її рамках проходитимуть:

  • збір та утилізація пластикових пляшок та кришечок (окремо);
  • підзарядка гаджетів від сонця;
  • лекції на тему енергозбереження;
  • збір використаних батарейок;
  • обмін використаних лампочок на нові;
  • продаж портативних ліхтариків;
  • виставка сонячних зарядних пристроїв
  • благодійних ярмарок.

«Екологія – це не основний напрямок нашої діяльності на фестивалі. Зараз досить болючими є усі питання, що пов’язані із АТО. Тож ми хотіли показати, що однією справою, наприклад сортуванням сміття, можна допомогти й нашим солдатам. Ми долучилися до ініціативи благодійного фонду «Овес» тож займатимемося збором кришечок та пластикових пляшок. Ця сировина перероблятиметься й буде направлена на виготовлення протезів і їх частин для воїнів АТО. Крім того, на «Бандерштаті» запланована організація виставки-продажу виробів волинських майстрів, а усі виручені кошти будуть націлені на забезпечення потреб наших військових», – додає Вікторія Дворак.

Зауважимо, що еко-поляна організована спільними зусиллями ВОГО «Фундація розвитку громад», «Української Софтверної Компанії» та «SETECH».

Share

Пости в сюжеті