Анонси Екологічні ініціативи Збір коштів Новини

«Бандерштат»: уже завтра стартує один з наймасштабніших фестивалів Україниа

Уже завтра розпочинається фестиваль українського опору «Бандерштат». Захід уже дев’ятий рік об’єднає небайдужих українців, які знають, що самі будують своє життя.

Цього року, як раніше повідомлялося,  буде облаштовано спеціальну еко-галявину. Вона діятиме за головною сценою фестивалю протягом трьох днів.

На організованій спільно із «Українською Софтверною Компанією» та «SETECH» галявині заплановані:

  • виставка альтернативних джерел енергії;
  • пункт безкоштовної підзарядки мобільних пристроїв від сонця;
  • збір використаних батарейок та пластикових кришечок;
  • продаж портативних еко-ліхтариків;
  • лекції з енергозбереження;

«Бандерштат – це просто неймовірне дійство. Ми дуже вдячні організаторам за те, що дозволили нам долучитися до проведення фестивалю. Все більше країн з року в рік переходять на альтернативні джерела енергії, вони уже пересвідчилися у їх користі та економічності. Україна не повинна відставати, тим паче альтернативна енергетика дозволить в певній мірі відмовитися від використання газу, що значно подорожчав через конфлікт на Сході та коливання гривні. За допомоги еко-поляни ми хочемо популяризувати використання екологічно чистої енергетики та зруйнувати міф про те, що це дорого, невигідно, незручно чи навіть неможливо. Тож приходьте на фестиваль, ми чекатимемо на вас!», – закликає директор з розвитку «Української Софтверної Компанії» Олена Ярощук.

UinrbAozyxQ

Share

Пости в сюжеті