«Мовне волонтерство» Анонси Новини

Англійська за 10 гривень!

Проект «Мовне волонтерство» від ГО «Фундація розвитку громад» уже готовий прийняти нових учасників із непереборною жагою до вивчення англійської мови. Тож наразі оголошено набір учнів, які уже найближчим часом розпочнуть свої заняття.

При цьому варто зауважити, що проект реалізовувався на благодійній основі, однак, віталися благодійні внески на реалізацію ініціатив організації. «Наразі систему дещо змінено. Тепер перед початком занять необхідно зробити невеличку пожертву у розмірі від 100 гривень. Таким чином вартість одного заняття складає лише 10 гривень, що в сучасних умовах – просто мізер. При цьому усі виручені кошти будуть спрямовані на благодійність: допомогу важкохворим дітям та реалізацію ініціатив організації. Тож участь у проекті дає можливість не тільки вдосконалити англійську, а й зробити свій внесок у благодійність», – додають організатори.

Форма реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe2ShgpsefADT-uBe6WoLrhlIuLSHzhkfzd1X8dNxilFndTTQ/viewform

Банківські реквізити для пожертв: карта ПриватБанку 5169 3305 0563 6214 (обов’язкова вказуйте дані учасників та необхідність участі у проекті «Мовне волонтерство»).

Пожертви онлайн:

Довідка: Курс вивчення іноземної мови в рамках проекту «Мовне волонтерство» складається із 10 навчальних занять, по закінченню яких випускники отримують відповідний сертифікат. Відгуки учасників, а також усю звітність по реалізації проекту й використані пожертв можна переглянути на офіційному сайті організації, а також її сторінках у соц. мережах.

Share

Пости в сюжеті