«Мовне волонтерство» Новини Проекти

Англійська для усіх лучан: у луцьку проходять ознайомчі заняття

10 червня о 18:00 на базі Волинської обласної універсальної бібліотеки імені Олени Пчілки було проведено тестове-ознайомче заняття із учасниками другої хвилі благодійного проекту «Мовне волонтерство».

Заняття проводилося з метою перевірки рівня знань бажаючих навчатися. Крім того, усіх присутніх ознайомили із системою функціонування проекту та його метою.

«Такі ознайомчі заняття ми проводили й для студентів першої хвилі набору. Це просто необхідність. Під час першої зустрічі ми спілкуємося із кожним студентом, намагаємося дізнатися базову інформацію про нього та зрозуміти, що саме спонукає вчитися, адже у всіх різні цілі й мотиви. В свою чергу ми детально розповідаємо про суть проекту та наші очікування від його реалізації. Не менш важливим є й те, що ми даємо тестове завдання для визначення рівня знань бажаючих, а відповідно до результатів формуємо навчальні групи», – стверджує прес-секретар ВОГО «Фундація розвитку громад» Вікторія Дворак.

«Мовне волонтерство» – це не тільки зручне й безкоштовне вивчення іноземної мови, але й можливість приєднатися до благодійності, адже учасники зобов’язуються приєднуватися до проведення й підтримки інших волонтерських проектів «Фундації розвитку громад».

Нагадаємо, що проект організований спільними зусиллями ВОГО «Фундація розвитку громад» та «Української софтверної компанії».

Share

Пости в сюжеті