«Здорова нація — здорове майбутнє» Новини Проекти

Американські знавці під час Тижня подружжя у Луцьку в рамках cпільного проекту ВОГО “Фундація розвитку громад” та ВДОУНБ імені Олени Пчілки «Здорова нація – здорове майбутнє»

22 травня 2014 року в Тренінговому центрі ВДОУНБ імені Олени Пчілки в рамках проекту «Здорова нація – здорове майбутнє» відбулася зустріч з психологами та лекторами зі США та Південної Африки.

Лекція об`єднала різних за сферами діяльності та вподобаннями людей – студентів, викладачів, громадських діячів та ін.

На початку зустрічі координатор проекту «Тиждень подружжя» у Луцьку Альона Юхимчук наголосила на тому, що 15 травня офіційно вважається Днем сім`ї. І такий Тиждень подружжя повинен привернути увагу до сімейних цінностей в суспільстві. Також вона презентувала усім сертифікати щасливого подружжя, які можуть отримати під час заходу всі бажаючі, а потім представила гостей – Уінна Томпсона, засновника та виконавчого директора організації «Відновлення цілісності» У США, Бретта Мартіна, викладача Кемпус Кай Альфа та Дейла Марсберга , директора організації «Відновлення цілісності» У ПАР.

Уінн Томпсон розповів усім присутнім трішки цікавих фактів зі своєї біографії, наголосивши на тому, що найважливіше в родинах, це пряма і чітка комунікація батьків з дітьми. «Я впевнений, що у ваших сім`ях не завжди про все ви можете поговорити, тому що існує правило, що ми про це не говоримо. На жаль, це впливає на стосунки між батьками і дітьми. І я щиро сподіваюсь, що у світі буде більше місць, де можна про це говорити, – резюмував Уінн.

Бретт Мартін наголосив на тому, що кожній людині необхідна підтримка та допомога рідних, щоб зберегти себе та свої цілі. А Дейл Марсберг звернувся до студентів із Луцького педагогічного коледжу, наголосивши на тому, що вчитель – це одна з найважливіших професій, адже це можливість формувати майбутнє України.

Знавці зі США та ПАР завітали у Луцьк на Тиждень подружжя і це їхня не остання зустріч з громадськістю міста.

Нагадаю, що організатори заходу – ВОГО «Фундація розвитку громад» та ВДОУНБ імені Олени Пчілки – планують провести низку лекцій, семінарів та тренінгів в рамках проекту «Здорова нація – здорове майбутнє» у «Школі здорового способу життя».

Share

Пости в сюжеті