Благодійні акції до Новорічних свят Збір коштів Новини

Акція «Торбинка Добра від Святого Миколая»: уже закуплено перші подарунки!

Ось уже непомітно наступила зима, атмосферу наповнює дух радості й свята. Проте не для усіх ця пора є настільки щасливою, є діти, яким не вистачає віри в казку й добро, недостатньо материнського тепла й домашнього затишку.

Тож саме для них, ГО «Фундація розвитку громад» спільно із «Мальтійською службою допомоги» запланували благодійну акцію «Торбинка Добра від Святого Миколая». В її рамках, будуть зібрані й підготовлені невеличкі подарунки, а також проведено спеціальні театралізовані тематичні вистави для дітей-сиріт та дітей-інвалідів. Організатори планують заглянути до ряду волинських дитячих будинків, притулків, інтернатів, об’єднань інвалідів, а також спеціальних дошкільних закладів для дітей із особливими потребами.

Акція проводиться під гаслом «Допомагаючи іншим, ми допомагаємо собі». Тож кожен може долучитися і подарувати щиру посмішку дитині. В її рамках до 17 грудня включно проводиться збір солодощів, фруктів, іграшок та коштів для закупівлі подарунків.

Таким чином уже вчора, 1 грудня було закуплено першу партію подарунків та смаколиків для дітей. Загалом у Мальтійську Службу допомоги було передано солодощі на 935 грн. Ці кошти були залучені в рамках отримання благодійних пожертв, а також від реалізації проектів «Мовна школа» та «Мовний клуб».

Принести іграшки та солодощі можна за адресами:

  • вул. Дубнівська, 15 офіс ГО «Фундація розвитку громад»;
  • вул. Кафедральна, 17 офіс Мальтійської служби допомоги.

Банківські реквізити для пожертв з позначкою «подарунки до Дня Св. Миколая»:

  • картка «ПАТ КБ Приватбанк» 5169 3305 0563 6214 (Михальчук Роман Ростиславович, голова ГО «Фундація розвитку громад»);
  • р/р 26009055504051, «ПАТ КБ Приватбанк», МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135.

Контакти для уточнення деталей:
ГО «Фундація розвитку громад»:
(067) 332-88-02
frgvogo@gmail.com

Мальтійська служба допомоги:
Блеккер Віра Мефодіївна
(0332) 72-61-97
malt.lutsk@gmail.com

Share

Пости в сюжеті