Допомога захисникам країни! Новини

7 маскувальних халатів від Української Софтверної Компанії незабаром вирушать волинським бійцям на Схід

7 маскувальних халатів незабаром будуть відправлені громадською організацією «Фундація розвитку громад» волинським  бійцям на Схід. Закупила їх для військових «Українська Софтверна Компанія» (Луцьк).

У компанії повідомляють, що для того, щоб підтримати українських бійців, колектив Української Софтверної Компанії самостійно проявив ініціативу та відмовився від корпоративів, вклавши, таким чином, свій внесок в майбутню перемогу нашої країни. Так, компанією було зібрано 1715 грн. та передано «Фундації розвитку громад». На ці кошти волонтери закупили тканину та пошили 7 маскувальних халатів. Вже найближчим часом 5 маскувальних халатів будуть відправлені бійцям 24 бригади в Кримське, 2 масхалати отримають луцькі прикордонники у м. Щастя.

«Неможливо бути осторонь всього того, що відбувається в нашій державі. Своїм прикладом ми хочемо показати, що допомагати армії не складно і робити це може кожен. Якщо кожна компанія, кожне підприємство, кожен колектив, кожна людина, що не воює на Сході, зробить свій внесок та підтримає українських бійців з тилу, ми обов’язково переможемо», – говорить представник «Української Софтвервної Компанії»Ігор Зацарін.

Волинська обласна громадська організація «Фундація розвитку громад» продовжує збір коштів та необхідних речей на потреби військових за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Більш детальна інформація за телефонами: 0673328802; 0673323040. Самостійно перераховувати кошти можна на р/р № 26009055504051  ПАТ «КБ ПРИВАТБАНК», м. Луцьк, МФО 303440, ЄДРПОУ 37707135. Усі зібрані кошти будуть витрачені на потреби волинських військових на Сході. Звіти з минулих передач, акцій ВОГО «Фундація розвитку громад» в підтримку української армії можна переглянути на http://vogofrg.org/ та на сторінці громадської організації у Facebook.

Share

Пости в сюжеті