Акції Анонси Допомога захисникам країни! Новини

31 серпня та 1 вересня у ЦУМі будуть збирати військовим на тепловізор та писати листи

images31 серпня та 1 вересня з 11 по 19 годину у луцькому ЦУМі (3-й поверх) відбудеться благодійний книжковий ярмарок, метою якого є збір коштів для закупівлі тепловізора для 1 БТГр 51 бригади.

31 серпня та 1 вересня ВОГО «Фундація розвитку громад» у ЦУМі буде проведено благодійний книжковий ярмарок, кошти з благодійних пожертв якого планується витратити на закупівлю тепловізора для першої батальйонно-тактичної групи 51 бригади, що зараз захищає нашу країну у Донецькій області.

«Ми будемо продавати книжки, аби назбирати кошти на тепловізор для бійців 1 БТГр 51 бригади. Хлопці несуть службу у горячій точці Донецької області, їх блокпост постійно потрапляє під обстріли. Цей тепловізор їм там дуже потрібен», – говорить організатор заходу, виконавчий директор ВОГО «Фундація розвитку громад» Юлія Євпак.

ВОГО «Фундація розвитку громад» пропонує всім небайдужим приносити із собою українські книжки на ярмарок. Зібрані з продажу цих книжок кошти також підуть на потреби захисників нашої країни.

Крім того, на захід запрошуються усі бажаючі, аби підтримати українську армію морально, підбадьорити бійців. Для цього буде проведено акцію «Лист солдату», де можна буде написати листа солдатам, разом із дітьми намалювати картину, створити листівку, написати побажання власноруч і навіть сфотографуватись разом із ним. Усі листи, картини і фото буде відправлено українським солдатом разом із продуктами, медикаментами та необхідними речами.

Share

Пости в сюжеті