Допомога захисникам країни! Новини

92 листа написали волиняни, щоб підтримати українську армію

У неділю, 28 вересня на Театральному майдані Луцька з ініціативи  заслуженого діяча мистецтв України Віталія Іваницького пройшла благодійна концертно-громадська акція на підтримку української армії «ДОПОМОЖЕМО ВОЛИНСЬКИМ ВОЇНАМ – ВОНИ ЗАХИЩАЮТЬ КОЖНОГО З НАС!». ВОГО «Фундація розвитку громад» теж підтримала цю ініціативу своєю акцією «Лист солдату – «Все для перемоги!».

«На Театральному майдані люди писали солдатам листи. Ми створили таку собі «польову пошту», де кожен мав можливість підійти і написати листа захисникам нашої країни. В акції приймало участь дуже багато діточок і жінок. Ми сподіваємось, що та підтримка, яку висловили волиняни українській армії, є не марною і наша країна обов’язково переможе» – говорить координатор соціальних проектів ВОГО «Фундація розвитку громад» Любов Казмірчук.

Отже, 92 листи військовим були написані волинянами впродовж акції «Лист солдату – «Все для перемоги!». Усі листи та кошти зі скриньок з листами було передано Спілці афганців та Віталія Іваницького.

ВОГО «Фундація розвитку громад» дякує усім, хто приймав участь в акціях та підтримав українську армію. Дізнатися, як допомогти волинським військовим на Сході можна за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх) або телефонуйте: 067332 88 02, 067 332 30 40. Більш детальну інформацію про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» та звіти передач можна побачити на сайті http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті