Анонси Допомога захисникам країни! Новини

27 вересня на Театральному майдані Луцька – знов книжковий ярмарок «Книга за життя»

27 вересня на Театральному майдані Луцька знов пройде благодійний книжковий ярмарок «Книга за життя». Цього разу захід пройде з 12.00 по 18.00 годину. Усі кошти, зібрані з продажу книжок будуть витрачені на потреби волинських військових в зоні АТО.

Волонтери ВОГО «Фундація розвитку громад» будуть продавати книжки, аби назбирати коштів на теплі речі волинським військовим. Книжки для продажу на ярмарку збирали усюди. Значну частину книжок до офісу громадської організації принесли самі лучани. Видавництво «Ключі» з перших днів підтримало ідею створення ярмарку та надало свої книжки, долучилися до акції і підприємці «Книжкового пасажу». Нагадуємо, на книжковому ярмарку можна як купляти книжки, так і приносити свої, аби їх купив хтось інший.

ВОГО «Фундація розвитку громад» дякує усім, хто долучається до акції «Книга за життя». Приносити книжки можна на книжковий ярмарок 27 вересня або до офісу ВОГО «Фундація розвитку громад» за адресою: м. Луцьк, вул Шопена,11 (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки, 2-ий поверх). Подробиці за телефоном: 067 332 30 40, 0673328802. Більш детальну інформацію та звіти про допомогу ВОГО «Фундація розвитку громад» можна побачити на сайті http://vogofrg.org/.

Share

Пости в сюжеті