Анонси Екологічні ініціативи Новини Проекти

24 липня у Луцьку власники готельно-ресторанного бізнесу дізнаються, як економити на гарячій воді та опаленні

«Центр економії ресурсів» ВОГО «Фундація розвитку громад» за підтримки компанії «ATMOSFERA» продовжує цикл навчально-практичних тренінгів у м. Луцьк на тему «Енергозберігаючі технології природи». 24 липня пройде вже третій тренінг, темою якого буде «Геліосистеми для готельно-ресторанного бізнесу. Як ефективно економити на гарячій воді та опаленні».

Один з методів заощадити на комунальних послугах та заощадженні кошти вкладати в розвиток бізнесу – користуватися енергією сонця. При цьому установки для використання цієї енергії стають з кожним днем все дешевші і ефективніші. Як заощадити 75% витрат на забезпечення гарячою водою і 50% витрат на опалення? Настав час звернути увагу на можливість застосування безкоштовної енергії. В якості теплового джерела ми можемо використовувати Сонце, а також для нагрівання води, для отримання електроенергії, для опалення. Для цього застосовуються геліосистеми. Правильно спроектована геліосистема може забезпечувати вас теплом і гарячою водою 9 місяців на рік, а також працювати в зимовий період в режимі «допомоги» основним опалювальним системам і системам гарячого водопостачання.

Більш детальну інформацію про те, як зменшити енергозатрати та як використовувати безкоштовну енергію сонця для розвитку готельно-ресторанного бізнесу можна отримати вже 24 липня о 11.00 у Волинській ДОУНБ ім. Олени Пчілки. На тренінг запрошуються представники місцевої влади, ЗМІ, представники підприємств громадського харчування та готельних господарств, керівники підприємств та установ, інші зацікавлені особи.

УВАГА! Участь в семінарі безкоштовна! Для учасників з інших міст передбачена компенсація переїзду до Луцька при наявності квитка та відрядної посвідки

Тема тренінгу: «Геліосистеми для готельно-ресторанного бізнесу. Як ефективно економити на гарячій воді та опаленні»

Організатори: експерти «Центру економії ресурсів» ВОГО «Фундація розвитку громад»

Дата проведення: 12 липня 2014 року з 11.00 до 12.30. Початок реєстрації о 10.45.

Місце проведення: м. Луцьк, вул. Шопена 11 (Волинська ДОУНБ ім. Олени Пчілки), тренінговий центр, 3 поверх.

Реєстрація на тренінг: пишіть нам на e-mail frgvogo@gmail.com або телефонуйте за номерами: +38 (067) 332 88 02, +38 (0332) 74 02 32.

Програма тренінгу:

11.00 – 11.15 – Вступне слово про актуальність теми: Роман Михальчук – голова ВОГО «Фундація розвитку громад»

11.15 – 11.45 – Доповідь на тему «Принцип функціонування та переваги застосування енергозберігаючих технологій в ресторанно-готельному бізнесі».

11.45 – 11.55 – Кава-брейк

11.55 – 12.25 – Доповідь на тему «Практичне застосування геліосистем для отримання гарячої води та опалення від сонця в мотелі, готелі, ресторані».

12.25 – 12.30 – Питання-відповіді. Розіграш призів серед учасників.

Share

Пости в сюжеті