«Мовне волонтерство»

«Мовне волонтерство»: нові грані проекту

ГО «Фундація розвитку громад» спільно із провідною мережею фітнес-центрів м. Луцьк «Інтер Атлетика» оголошують про нові кроки в рамках проекту «Мовне волонтерство». Наразі організатори планують надати можливість безкоштовного вивчення іноземної мови за спеціально створеною системою аудіо уроків.

«Навчання за системою аудіо уроків уже показало свою ефективність у всьому світі. Звичайно лише ними обмежуватися не можна, однак, це чудова можливість раціонального використання часу. Таким чином прийшовши до спортзалу ви зможете не тільки подбати про свою фізичну форму, а й освоїти певні ази іноземної. Тож з цією метою ми готові надати у фітнес-центри мережі «Інтер Атлетика» відповідні mp3 плеєри з гарнітурою та аудіо записами за спеціально розробленою програмою», – розповідають у ГО «Фундація розвитку громад».

Наразі ж ми проводимо дослідження, наскільки актуальною буде така можливість для відвідувачів мережі «Інтер Атлетика». Тож просимо вас заповнити відповідне опитування, яке не займе багато вашого часу, оскільки складається лише з 2-х запитань.

Нагадаємо, що в рамках проекту «Мовне волонтерство» проводиться також відповідне навчання, і зустрічі у англомовному середовищі: «Мовна школа», «Мовний клуб». Зареєструватися можна за посиланням.

Share

Пости в сюжеті