Фінансова грамотність - запорука успішного майбутнього

Луцьким школярам проводили екскурсію місцевим банком

Сьогодні закінчився другий день в рамках інноваційного проекту «Фінансова грамотність дітей – запорука успішного майбутнього».

Цей день учасники провели у головному відділенні ПАТ «ПриватБанк» у місті Луцьк. Організатори підготували для них цікаву та насичену програму.

Спершу дітям розповіли історію виникнення та суть грошей, основи роботи банків, а також пояснили що таке депозити й кредити. «Діти чимало чують такої інформації від дорослих, однак, не всі розуміють суть понять та загальну систему роботи. Тож працівники банку намагалися пояснити усі нюанси й зробити важкі економічні поняття чіткими й зрозумілими», – повідомляють у прес-службі організаторів – ГО «Фундація розвитку громад».

Після отриманої теорії можна перейти й до практики! Учасникам проекту провели екскурсію залами й кабінетами відділення та показали роботу банку зсередини. Під час екскурсії «Відкритий банківський світ з ЮніорБанком» діти відвідали кол-центр, де могли побачити, як саме співробітники банку обслуговують клієнтів, а також спробували свої сили у такій роботі, розігравши тематичні кейси.

Далі учасники проекту відправилися у Центр обслуговування клієнтів, де досліджували як виглядають справжні гроші та вчилися відрізнити їх від підробки.

Крім того, під час екскурсії діти мали змогу познайомитися із принципом роботи працівників, які обслуговують фізичних осіб, а також на власні очі побачили як працює сервіс електронних покупок.

По закінченню заняття кожен із учасників отримав сертифікат про участь у даній екскурсії,  а також, в якості винагороди – свою першу банківську картку. Однак на цьому проект не закінчується, адже попереду ще чимало цікавого, тож слідкуйте за нашими новинами!

Лекцію та екскурсії проводила керівник напрямку «ЮніорБанк» Північно-західного РУ  ПАТ КБ «ПриватБанку» Галина Шеметило.

Share

Пости в сюжеті